воскресенье, 17 октября 2021 г.

Poszukiwany przez sąd w Skierniewicach, zatrzymany w Bezledach

2018-08-27 14:17:15 (ost. akt: 2018-08-27 14:19:17)

Autor zdjęcia: Straż Graniczna

Na drogowym przejściu granicznym w Bezledach funkcjonariusze Straży Granicznej zatrzymali mieszkańca powiatu kraśnickiego, poszukiwanego za przestępstwa. Mężczyzna najbliższe dwa lata spędzi w więzieniu.

W piątek 24 sierpnia, na kierunku wyjazdowym z Polski, do odprawy granicznej stawił się 45-letni pasażer autobusu turystycznego. Funkcjonariusz SG w trakcie sprawdzania dokumentów tożsamości podróżnego ustalił, że jest on poszukiwany od 27 czerwca br. przez Sąd Rejonowy w Skierniewicach. Mężczyzna miał do odbycia karę dwóch lat pozbawienia wolności za przestępstwa przeciwko mieniu.

Funkcjonariusze z PSG w Bezledach mężczyznę zatrzymali i po sporządzeniu stosownej dokumentacji poszukiwanego przekazali policjantom z Bartoszyc.

kpt. SG Mirosława Aleksandrowicz
Rzecznik Prasowy - koordynator
Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Comments (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB