воскресенье, 17 октября 2021 г.

Poszukiwani przez polskie sądy zatrzymani na granicy polsko-rosyjskiej

2018-01-15 14:26:40 (ost. akt: 2018-01-15 14:28:00)

Autor zdjęcia: Straż Graniczna

W miniony weekend na granicy polsko-rosyjskiej funkcjonariusze z Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali 4 osoby poszukiwane przez polski wymiar sprawiedliwości.

W piątek 12 stycznia na drogowym przejściu granicznym w Bezledach zatrzymano 38-letniego mieszkańca powiatu kętrzyńskiego oraz 49-letniego Rosjanina.

Mężczyźni byli poszukiwani przez polski wymiar sprawiedliwości do odbycia zastępczej kary pozbawienia wolności w zamian za nieopłacone grzywny. Podróżni zostali zatrzymani i trafili do aresztu.

Dzień później na drogowym przejściu granicznym w Gronowie funkcjonariusze Straży Granicznej zatrzymali kobietę poszukiwaną przez Sąd Rejonowy w Braniewie. 56-letnia Rosjanka również nie uregulowała zaległej kary grzywny i próbowała wjechać do Polski.

Podobnie 30-letni obywatel Rosji, który do odprawy na kierunku wjazdowym do RP stawił się 14 stycznia na drogowym przejściu granicznym w Grzechotkach. Zarówno kobieta, jak i mężczyzna dopiero po opłaceniu zaległości ruszyli dalej.

por. SG Mirosława Aleksandrowicz
Rzecznik Prasowy - koordynator
Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Comments (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB