воскресенье, 17 октября 2021 г.

Poszukiwani listami gończymi zatrzymani przez Straż Graniczną

2017-12-02 05:36:36 (ost. akt: 2017-12-02 05:40:28)

Autor zdjęcia: Straż Graniczna

W minionym miesiącu funkcjonariusze Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali 13 osób poszukiwanych przez polski wymiar sprawiedliwości.

Podróżnych, za którymi wystawiono list gończy zatrzymano na drogowych przejściach granicznych pozostających w zasięgu służbowej odpowiedzialności W-MOSG oraz podczas kontroli drogowej.

Jeden z obywateli Rosji, zamiast uregulować zaległość w kwocie 20 tys. zł, zmienił swoje imię i nazwisko, by otrzymać nowy paszport i wizę. 28-letniemu mieszkańcowi obwodu kaliningradzkiego nie udało się przechytrzyć funkcjonariuszy Straży Granicznej, w rezultacie trafił do aresztu.

Pozostałych dziewięcioro: Rosjan, Polak , Litwin i Niemiec, aby ruszyć w dalszą podroż musieli opłacić zasądzoną karę grzywny w łącznej kwocie prawie 18 tys. zł.

por. SG Mirosława Aleksandrowicz

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Comments (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. E #2390946 | 94.254.*.* 5 дек. 2017 г. 11:24

    Bendom premie

    ! - + odpowiedz na ten komentarz