воскресенье, 17 октября 2021 г.

W Kaliningradzie tygrys zaatakował pracownicę zoo

2017-11-05 21:58:03 (ost. akt: 2017-12-04 11:03:45)

Autor zdjęcia: Świadek zdarzenia

Do mrożącego krew w żyłach zdarzenia doszło w kaliningradzkim zoo. Amurski tygrys zaatakował swoją opiekunkę. Kobieta w ciężkim stanie została przewieziona do szpitala.

Dziś (5 listopada) w kaliningradzkim zoo, tygrys amurski dotkliwie okaleczył swoją opiekunkę. W momencie ataku przebywała w jego wolierze.

Świadkami tragedii byli zwiedzający, którzy w niedzielne popołudnie odwiedzili ogród zoologiczny. Dzięki nim kobieta żyje. W momencie ataku rzucali w rozjuszone zwierzę kamieniami, a nawet stolikami i krzesełkami z pobliskiej restauracji.

To odwróciło uwagę zwierzęcia od swojej ofiary. Dzięki temu kobieta wydostała się z woliery i po kilku minutach została odwieziona do szpitala. Lekarze ocenili jej stan jako ciężki ale stabilny i twierdzą, że jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Dyrekcja zoo już zapowiedziała, że przeprowadzi wewnętrzne postepowanie, które ma wyjaśnić dlaczego opiekunka została zaatakowana przez tygrysa. Sprawę bada też prokuratura.

miron

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Comments (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Katarzyna #2367916 | 95.160.*.* 5 нояб. 2017 г. 22:30

    Jak to dlaczego? To dzikie zwierzę.... Nie trzeba więcej tłumaczyć. Przestańmy ,,udomawiać" zwierzęta dziko żyjące to nie będzie takich ,,tragedii".

    Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)