воскресенье, 17 октября 2021 г.

Poszukiwani zatrzymani przez funkcjonariuszy Straży Granicznej

2017-08-24 08:14:38 (ost. akt: 2017-08-24 08:18:12)
Zdjęcie jest ilustracją do tekstu.

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu.

Autor zdjęcia: Straż Graniczna

Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Bezledach zatrzymali 2 osoby, poszukiwane przez sądy do odbycia kary pozbawienia wolności w zamian za nieopłaconą karę grzywny.

Pierwszy przypadek dotyczył 38-letniego obywatela Polski, który 21 sierpnia został zatrzymany podczas kontroli drogowej w powiecie bartoszyckim.

W trakcie weryfikacji dokumentów tożsamości funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Bezledach uzyskali informację w dostępnych bazach danych, że mężczyznę poszukuje polski wymiar sprawiedliwości za nieopłaconą karę grzywny.

Następnego dnia na drogowym przejściu granicznym w Bezledach, do odprawy granicznej na kierunku wjazdowym do Polski stawiła się 26-letnia obywatelka Rosji.

Funkcjonariusz Straży Granicznej sprawdzając dokumenty podróży potwierdził, że kobieta jest poszukiwana przez sąd. Podróżna nie opłaciła zasądzonej grzywny.

Zatrzymana Rosjanka oraz obywatel Polski skorzystali z możliwości uregulowania zaległości i ruszyli w dalszą podróż.

por. SG Mirosława Aleksandrowicz

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Comments (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB