воскресенье, 17 октября 2021 г.

Rosjanin podejrzany o morderstwo w Dobrym Mieście [ZDJĘCIA i FILM]

2017-07-04 21:56:33 (ost. akt: 2017-07-04 22:00:47)
Morderca Dobre Miasto

Olsztyn-30-letni Rosjanin został zatrzymany w niedzielę, 2 lipca na przejściu granicznym w Gronowie. Mężczyzna jest podejrzany o zabójstwo 69-latki z Dobrego Miasta.

Morderca Dobre Miasto Olsztyn-30-letni Rosjanin został zatrzymany w niedzielę, 2 lipca na przejściu granicznym w Gronowie. Mężczyzna jest podejrzany o zabójstwo 69-latki z Dobrego Miasta.

Autor zdjęcia: Zbigniew Woźniak

30-letni Rosjanin został zatrzymany w niedzielę, 2 lipca na przejściu granicznym w Gronowie. Mężczyzna jest podejrzany o zabójstwo 69-latki z Dobrego Miasta.

W ostatnią niedzielę funkcjonariusze Straży Granicznej na przejściu Polsko-Rosyjskim w Gronowie zatrzymali mężczyznę podejrzanego o zabójstwo 69-latki z Dobrego Miasta. 30-letni mężczyzna próbował opuścić Polskę.

Nad sprawą pracowali specjalna grupa śledcza, powołana przez Komendanta Miejskiego Policji w Olsztynie i złożona z najlepszych i najbardziej doświadczonych policjantów. Śledczy ustalili, że sprawcą jest Dmitrii A. - obywatel Rosji.

Po zatrzymaniu, mężczyzna częściowo przyznał się do winy. Dzisiaj odbędzie się posiedzenie sądu, na którym zapadnie decyzja o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny. Za zabójstwo grozi mu kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Przypomnijmy, że 69-latka została zamordowana w swoim mieszkaniu w Dobrym Mieście. Ciało znalazł jej syn. Na miejscu przeprowadzono oględziny miejsca zbrodni. Zabezpieczone zostały również nagrania monitoringu z okolicznych przedsiębiorstw.


Źródło: KWP Olsztyn

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Comments (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB