вторник, 22 октября 2019 г.

Rosjanie próbowali przechytrzyć funkcjonariuszy Straży Granicznej

2018-03-05 13:55:08 (ost. akt: 2018-03-05 13:57:03)

Autor zdjęcia: Straż Graniczna

Na drogowym przejściu granicznym w Bezledach funkcjonariusze Straży Granicznej przerwali podróż dwóm obywatelom Rosji. Pierwszy mężczyzna do kontroli okazał sfałszowane prawo jazdy, a drugi zmienił nazwisko, by uniknąć odpowiedzialności karnej.

W niedzielę 4 marca kierowca osobowego audi zgłosił się do odprawy granicznej na wjazd do Polski. W trakcie weryfikacji przedstawionych do kontroli dokumentów funkcjonariusz Straży Granicznej stwierdził, że prawo jazdy 29-latka zostało podrobione na wzór oryginalnego.

Teraz mieszkaniec obwodu kaliningradzkiego poniesie odpowiedzialność karną za posłużenie się podrobionym blankietem prawa jazdy.

Natomiast 1 marca funkcjonariusze SG zatrzymali na drogowym przejściu granicznym w Bezledach obywatela Rosji, który zmienił nazwisko by uniknąć odpowiedzialności karnej. 50-latek nie opłacił wcześniej zasądzonej kary grzywny. Myślał, że zmieniając swoje dane osobowe, przechytrzy kontrolerów i wjedzie do Polski.

Mieszkaniec obwodu kaliningradzkiego ruszył w dalszą podróż, ale dopiero po opłaceniu zaległości.

por. SG Mirosława Aleksandrowicz
Rzecznik Prasowy - koordynator
Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Comments (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB