пятница, 17 января 2020 г.

Bezledy. Papierosy z przemytu ujawnione w autobusie i innych pojazdach

2018-01-30 11:54:58 (ost. akt: 2018-01-30 11:58:53)

Autor zdjęcia: Straż Graniczna

Funkcjonariusze z Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej w miniony weekend zatrzymali nielegalne papierosy o wartości ponad 40 tys. zł.

56 tys. sztuk papierosów różnych marek bez obowiązujących znaków skarbowych akcyzy ujawniono na drogowym przejściu granicznym w Bezledach.

Podróżni próbowali przechytrzyć funkcjonariuszy Straży Granicznej i nielegalne towary przemycali w swoich autach m.in. w dachu, siedzeniach, desce rozdzielczej, drzwiach, silniku czy bagażnikach.

Fot. Straż Graniczna


Strażnicy graniczni z Bezled nie dali się również zwieść kierowcy autobusu turystycznego, w którym ujawniono nielegalne wyroby tytoniowe na blisko 11 tys. zł. 40-letni mieszkaniec gminy Kętrzyn ukrył je w nawiewach oraz siedzeniach pojazdu.

Część działań funkcjonariusze Straży Granicznej prowadzili ze Służbą Krajowej Administracji Skarbowej w ramach wspólnego harmonogramu przedsięwzięć ukierunkowanego na zwiększenie efektywności w walce z przemytem i niedoprowadzanie do obrotu nielegalnych wyrobów akcyzowych.

por. SG Mirosława Aleksandrowicz
Rzecznik Prasowy - koordynator
Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Comments (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB